Влез Регистрация

Скрий

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоят e-mail адрес и ще ти изпратим link, с който да създадеш нова парола.

Назад

Затвори

Гледай видеото

Адреса на видеото във Youtube, Vbox7 или Vimeo

My Prince Charming has a “dad bod” and is losing his hair Read now

Оригинален текст

Ја би само, ја би само, ја би само, мора да има и tonight*4
Сите сме дојдени јако да главиме tonight*4
Ð"а се отвориме јако и да прајме tonight

Стварно незнам зошто звучат волку просто, сите песни вакви, "Тоа не се песни, тоа се траки!" Ok! У WC две, три штрафти, на маса две, три флаши, искривени и страшни, немој да се плашиш. Немој, немој... Ð'лечеме на тони, пиеме на тони, збрани ко за фудбал 10 мужи ко ку*тони. Збрани ко за лига шампиони, ко за тепање(за тепање),ќе има тепање ако нема сепаре.

Немаме пички напаÑ"аме курави-о, ооо...
Немаме причи за фаќање курави-о, ооо...
Не сме лични, а сакаме курави-о,ооо...
Имаме бизнис, па плаќаме куравиии...
И се се дешава tonight*4
Сите сме дојдени јако да главиме tonight*4
Ð"а се отвориме јако и да прајме tonight*4
Сите сме дојдени јако да главиме tonight*4
Ð"а се отвориме јако и да прајме tonight

У аут пола мозок, се понашам грозно, ме избегаваат пошто сум отворен ко прозор.
Отворен ко озон, изгледа тапа е, тапа е да ме гледаат сите колку сум направен. Ми кидна, мора да си ја соберам мислата, ми кидна, мора да си ја соберам и вилицата. Ð'илицата се грчи, се кочи, ќе си скршам зуби, уште без пи*ки, а во клубот фрштат ку*ви!

Немаме пички напаÑ"аме курави-о, ооо...
Немаме причи за фаќање курави-о, ооо...
Не сме лични, а сакаме курави-о,ооо...
Имаме бизнис, па плаќаме куравиии
И се се дешава tonight*4
Сите сме дојдени јако да главиме tonight*4
Ð"а се отвориме јако и да прајме tonight*4
Сите сме дојдени јако да главиме tonight*4
Ð"а се отвориме јако и да прајме tonight.

добави Превод

рап
Зареди коментарите

Още текстове от Slatkaristika