Влез Регистрация

Скрий

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоят e-mail адрес и ще ти изпратим link, с който да създадеш нова парола.

Назад

Затвори

Гледай видеото

Адреса на видеото във Youtube, Vbox7 или Vimeo

My Prince Charming has a “dad bod” and is losing his hair Read now

Оригинален текст

Бум, бам , бирибирум , бам , бибири, бири, бум, бам, бирибирум
Бум, бам , бирибирум , бам , бибири, бири, бум, бам, бирибирум

Вчера упознав едно пиче. И? Ме праша " Је ли би на пиче?" . Ја мислев ме стартуе за ебење, живее у Врање чекај малце, не, не, не. Не те разбрав пошто си пијана, сваќам сакаш да идеме на пијачка. Не ми беше за пиењето, деколтето ме натера, да, да, да и земам телефон. Се чувме утредента "Ало?", као научила македонски "Нисам уште спремна". Хахаха, си се дотерала, али со светкиве малце си претерала. Ми личиш на бугарскине пеачки, каде мислиш да те шетам со тие штикли сељачки? Кога ги гледам ми се сере(ми се сере), почиња да капира и да се дере. Со таа штикла немаш право да се дереш, курво не се дери магла, ск, семплувам од ФМ. На брзање сум ептен, шибам неам време, после ми беше криво дека не ја ебев.

Бум, бам , бирибирум , бам , бибири, бири, бум, бам, бирибирум
Бум, бам , бирибирум , бам , бибири, бири, бум, бам, бирибирум*2

А денес, упознав друго пиче, она беше стрејт, ја напраен за нигде. На рамо тетоважа, сонцето на Аце, збореше со некој амеро-охридски акцент. "Let's go, тука дуват ветрои", македонка родена у Детроит. Бегам од овде љубави сели ме, да не си случајно комшика со Еминем? "Не." Нема везе, кој го ебе, Слаткаристика е верен плус и многу добро ебе. Она ме знае мене, секој Wednesday, Сител фаќаат у Америка, ме гледала на Backstage. Се презива MacCain, се вика Добрила. Држеча, стара, а добра ко Добрила. Три пути раведена, пет пути родила, а она се родила 65та година. Уште пред да тргнам станувам носталгичен, вака си ми младолика незнаев дека си бабиште. Изглеа е се испревртено таму, не добив
ништо, а сакав само...

Бум, бам , бирибирум , бам , бибири, бири, бум, бам, бирибирум
Бум, бам , бирибирум , бам , бибири, бири, бум, бам, бирибирум*2

добави Превод

рап
Зареди коментарите

Още текстове от Slatkaristika