Влез Регистрация

Скрий

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоят e-mail адрес и ще ти изпратим link, с който да създадеш нова парола.

Назад

Затвори
Peggy Zina

Peggy Zina

Matono

Гледай видеото

Адреса на видеото във Youtube, Vbox7 или Vimeo

My Prince Charming has a “dad bod” and is losing his hair Read now

Оригинален текст

Se thelo san ton ilio pou kei
To kormi mou ke liono
San to chioni i apousia sou me skotoni
Se thelo ke ponao kardia mou
S' agapao i nichta
Den telioni sto kormi sou thelo na krifto

(Chorus)
Pali moro mou lipis
Pali m' egkatalipis
Tha 'thela na 'souna edo
Gia mia nichta mono
Pali moro mou fevgis
Pali me apofevgis
Tha 'thela apopse na se do
Na min niotho pono

Matono, matono
Choris esena liono
Matono, matono
Esena thelo mono

Se thelo san dio chili pou psachnoun
Ena stoma ke niotho
Pos se chano pes mou matia mou ti na kano
Se thelo ke fovame tis nichtes
Den kimame se vlepo
Sta onira mou ke milao san na ise edo

(Chorus)
Pali moro mou lipis
Pali m' egkatalipis
Tha 'thela na 'souna edo
Gia mia nichta mono
Pali moro mou fevgis
Pali me apofevgis
Tha 'thela apopse na se do
Na min niotho pono

Matono, matono
Choris esena liono
Matono, matono
Esena thelo mono

добави Превод

Зареди коментарите

Още текстове от Peggy Zina