Влез Регистрация

Скрий

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоят e-mail адрес и ще ти изпратим link, с който да създадеш нова парола.

Назад

Затвори
Tyzee и Iwayo

Tyzee и Iwayo

Daj mi samo den

Гледай видеото

Адреса на видеото във Youtube, Vbox7 или Vimeo

Оригинален текст

О боже мој прости ако правам грев ( еее)
Она има дечко јас девојка знам не е фер ( нее )
И незнам зошто се мешам кога он може се да ти даде
Но душава боли сака првпат љубов да краде
Би биле би би биле
Бољи пар од Jay -z и Beyonce
Би биле би би биле
Mandela ,Marley деца на сонце
Ко де жа ву се вртиш у глава
Не спијам ноќе буден те сањам
Усните можат но окото не лаже не (не лаже)

Знам имаш врска извини ако правам проблем
Но кажи зошто гледам бог во твојот поглед
Еееееееееј
Дај ми само еден ден
За сладок грев
За да видиш љубов што е (мило мое )
Заедно замисли не (прејако е)
Он има сметки боли глава мотори и коли
Ја би те носел и пеш
До крај на свет
Ден ден ден ден ден ден
Дај ми само еден ден ден ден ден
И секој нареден ден ден ден ден
Ќе бидеш моја ден ден ден ден и ноќ
Ја не те давам

Добровечер мила ноќва пијан сум и нејќам да кријам
Од тебе сакам бебе што ке има очи ко ти и ја
Тебја љубљу ,Te quiero,Ich liebe dich Je t’aime,Te amo
Не не не постои јазик да ти покажам колку само
Би биле би би биле
Бољи пар од Jay -z и Beyonce
Би биле би би биле
Mandela ,Marley деца на сонце
Те сакам ко мајка и чувам ко сестра
Ке направам ко ангел да блескаш
Веруј ми душо за тебе ке оставам се(само тебе не)

добави Превод

Зареди коментарите

Още текстове от Tyzee и Iwayo