Влез Регистрация

Скрий

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоят e-mail адрес и ще ти изпратим link, с който да създадеш нова парола.

Назад

Затвори
Татяна

Татяна

Биди фер

Гледай видеото

Адреса на видеото във Youtube, Vbox7 или Vimeo

Оригинален текст

Биди фер! (x2)

Немой да мислиш дека не знам яс,
дека има нещо погрешно во нас.
Ти беше за мене се що ми треба,
най-сладок дел од мойот живот беше ти

Те гледам во очи колко далеко се
и во нив читам дека иде невреме.
За нас е предоцна и нищо нема,
од таа любов ние що я делевме.

Припев:
Айде биди фер сладко насмей се,
само насмев после се ке ни остане.
Айде биди фер и не мачи ме,
знаеш ли ти дека е готово баш се.

Не вели нищо само погледни,
погледни напред и со себе продолжи.
И биди сигурен веке не нема,
ни таа любов ние що я делевме.

Припев:

Айде биди фер сладко насмей се,
само насмев после се, после се, после се.
Айде биди фер и не мачи ме,
знаеш ли ти дека.

Припев:(x2)

Готово баш се!(x2)

Текстът е добавен от DeSsY^{P}

участва в албуми: Татяна - Страст (2004), Planeta Hit Mix 2 (2004), Хитовете на Планета Пайнер 2 (2004), Planeta Hit Mix (2003), DJ Folk Collection 10 (2003)

поп-фолк
Зареди коментарите

Още текстове от Татяна